• O nas

KIM JESTEŚMY?

W sklepie OfficeSystem24.pl znajdziesz szeroki asortyment artykułów i materiałów biurowych dla firm. Oferujemy zarówno wyselekcjonowane produkty biurowe znanych i cenionych marek takich jak: Esselte, Leitz, Fellowes, BIC, Pentel, Pilot czy Donau oraz tańsze  produkty dobrej jakości, w ten sposób każde biuro czy małe czy duże możemy kompleksowo zaopatrzyć we wszystkie potrzebne materiały biurowe.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, by kompleksowo zaopatrywać biura we wszystkie niezbędne artykuły. Na podstawie doświadczenia, potrafimy zdefiniować wymagania klienta i robimy wszystko, by nasze towary i usługi były na jak najwyższym poziomie.

spinacz1.png

JAK DZIAŁAMY?

Nasz sklep internetowy jest wygodny i prosty w obsłudze. Zamówienia można składać każdego dnia, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza siedziba oraz magazyn znajdują się w Warszawie, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Współpracujemy z firmami kurierskimi, by jak najszybciej dostarczać do klientów zamówienia. Bardzo łatwo i szybko można się z nami skontaktować, dzwoniąc bądź pisząc na nasz adres e-mail. Żadna prośba i pytanie nie jest przez nas lekceważone, staramy się pomóc i rozwiać wątpliwości klienta w każdej kwestii. Jeśli klient potrzebuje artykułu, którego nie mamy w swojej ofercie, również może się z nami skontaktować. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprowadzić pożądany towar.

spinacz2.png

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

W trosce o jak najwyższą jakość naszych produktów współpracujemy tylko z wiodącymi partnerami, którzy posiadają bardzo szeroką ofertę oraz zakres produktów biurowych i szkolnych. Uzupełniamy stany magazynowe, by produkty i artykuły były dostępne od ręki i jak najszybciej dotarły do klienta. Współpracujemy z dostawcami, którzy dysponują szeroką gamą towarów, od papierów ksero po niszczarki, gilotyny i meble biurowe. Dzięki licznym dostawcom, spełnimy każde wymaganie klienta, zaopatrzymy biura w chemię gospodarczą, w sprzęt, w artykuły do archiwizacji dokumentów, w przekąski oraz napoje na konferencje i spotkania biznesowe.
 
spinacz3.png

DLACZEGO MY?

Posiadamy tak szeroką i dużą gamę produktów, że dostarczymy wszystko, co jest niezbędne do funkcjonowania biura. Klient może skupić się na innych obowiązkach, ponieważ my zastąpimy wizyty w różnych sklepach, w celu nabycia niezbędnego zaopatrzenia. Jest to także ogromna oszczędność czasu, ponieważ składając zamówienie w naszym sklepie, gwarantujemy pewność, że niczego w biurze nie zabraknie. Z klientami utrzymujemy przyjacielskie relacje, by współpraca była owocna i rzetelna. Dbamy, by dostarczane artykuły i materiały biurowe były jak najlepszej jakości, w nienaruszonym stanie i zgodne z naszą ofertą widoczną na stronie internetowej. Przyjmujemy i rozpatrujemy reklamacje oraz zwroty, wymieniamy towary, jeśli nie spełniają oczekiwań klienta. Staramy się cały czas rozwijać, wprowadzać do oferty nowe produkty, by stać się liderem na rynku. Posiadamy mnóstwo gratisów i promocji, by klienci byli zadowoleni i chętnie korzystali z naszej oferty. Sklep OfficeSystem24.pl to kompleksowa obsługa, szeroki asortyment i gwarancja jakości.

spinacz4.png