• Oczyszczacz powietrza TRUSENS Z-2000 z czujnikiem SensorPod 2415113EU LEITZ

Symbol: 2415113EU
Zaloguj się aby zobaczyć cenę
Wysyłka w ciągu 24-72h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Office System na terenie Warszawy i okolic 0
Kurier DPD 0
Kurier DHL 0
Odbiór osobisty 0
INPOST PACZKOMAT 15
Dostępność 1 szt.
Zostaw telefon
Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl. Poczuj różnicę, jaką daje zastosowanie technologii teledetekcji i dwóch strumieni przepływu powietrza. Oczyszczacz Leitz TruSens Z-2000 z filtracją 360°pochłania zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując tryb pracy do zmian jakości powietrza w pomieszczeniu.

- Czystsze powietrze w miejscach, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Umieszczony z dala od oczyszczacza czujnik SensorPod monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, aby zoptymalizować dostarczanie czystego powietrza w Twoim otoczeniu.
- Urządzenie reaguje na wskaźniki odczytywane przez czujnik SensorPod i automatycznie dostosowuje do nich prędkość wentylatora
- Leitz TruSens na bieżąco przekazuje informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu - na podświetlanym pierścieniu ukazują się wartości liczbowe oraz odpowiednio przypisane do nich kolory wskazujące na dobrą, umiarkowaną lub złą jakość powietrza.
- Aby dystrybucja świeżego powietrza była skuteczna i przyjemna dla użytkownika, technologia PureDirect wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza - zapewniając bardziej efektywne jego rozprowadzanie
- Filtr cząstek stałych 360° wychwytuje zanieczyszczenia, a warstwa węgla usuwa gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra.
- Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 35 m?, ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR - Clean Air Delivery Rate) wynosi: 199 m?/godz. (pyłki), 190 m?/godz. (kurz) i 161 m?/godz. (dym)
- Posiada certyfikat European Centre for Allergy Research Foundatation (ECARF)
- Nowoczesne wzornictwo, elegancki panel dotykowy i zintegrowany uchwyt sprawiają, że oczyszczacz niezauważalnie wtapia się w otoczenie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci